Echodia Elios Klinik ABR Cihazı

ABR / BERA
Modüler Klinik ABR Cihazı
Echodia Elios, ihiyacınız olan test bataryalarının ve özelliklerin eklenebildiği modüler bir ABR cihazıdır. Elios, daha sonra satın alınan yeni ölçümlerle istenildiği zaman yükseltilebilir.
Standart Test Bataryaları
Klinik ABR, Tarama AABR
Opsiyonel Test Bataryaları
e-ABR, ASSR, EcochG, c-VEMP, o-VEMP, TEOAE, DPOAE, DpGram, Shift-OAE, DPMC
e-ABR (Elektrik ABR)
İşitsel beyin sapı yanıtı (ABR), nörolojik ve otolojik inceleme alanında rutin olarak kullanılmaktadır. Elektroensefalografi (EEG) prensibine dayanan noninvaziv elektrofizyoloji tekniği olan ABR, kokleadan beyin sapına kadar işitme fonksiyonu hakkında objektif ve tekrarlanabilir bilgiler sağlar. Advanced Bionics, Cochlear ve MED-EL ile yaptığı iş birliği sayesinde Echodia, eABR'nin izlenmesini sağlayan bir teknoloji geliştirdi. eABR, implanttan gelen bir elektriksel uyarı kullanılarak ABR'nin ölçümüdür. Koklear implantın çalışıp çalışmadığını, yani işitme sinirinin elektriksel uyarıya doğru tepki verip vermediğini tespit etmeyi sağlar.
Kolaylıkla Taşınabilir
Kolaylıkla taşınabilir olan Elios lityum pili sayesinde 5 saatlik kullanım sağlar.
Windows ve Mac Bilgisayarlarla Uyumludur
Kolaylıkla taşınabilir olan Elios lityum pili sayesinde 5 saatlik kullanım sağlar.
Tamamen Hibrit

Echodia Elios hibrit özellikte bir ABR cihazıdır. Tüm testler istenildiğinde cihaz üzerinden istenildiğinde Echosoft yazılımı aracılığıyla bilgisayar üzerinden yapılabilir.

Stand-Alone Kullanım

Tüm testler cihaz üzerinden yapılabilir.

Bilgisayar Üzerinden Kullanım

Tüm testler Windows veya MAC bilgisayarlar üzerinden yapılabilir.