Amplivox Model 240

Taşınabilir Diagnostik Odyometre
Amplivox Model 240 hava iletimi (AC), kemik iletimi (BC) ve maskeleme özelliği içeren uygun maliyetli, taşınabilir ve güvenilir bir tanısal odyometre cihazıdır. Kompakt yapısı ve isteğe bağlı pil gücü işlevi nedeniyle Model 240, mobil işitme uzmanları için ideal bir araçtır.
Konfigürasyon veya kurulum gerektirmeyen ve sezgisel bir tasarıma sahip olan Model 240, minimum eğitim gerektirir. Ayrıca, anında ve zahmetsiz işitme kaybı teşhisi sağlayan özel bir tuş düzenine sahiptir.
Test Bataryası
Model 240, 125 ila 8000Hz frekans aralığında, -10 ila 120dBHL şiddet aralığında, farklı uyaranlar ile tanısal standart testleri yapabilmek amacıyla dizayn edilmiştir.
Hava, kemik iletimi ve maskeleme ile iletim ve sensörinöral işitme kaybı arasında ayrım yapmaya yardımcı olur.
Öne Çıkan Özellikler
Veri Yönetimi
Test sonuçları manuel olarak kaydedilebilir, isteğe bağlı taşınabilir yazıcı aracılığıyla yazdırılabilir ve/veya hem PDF hem de basılı kopya oluşturmak için Amplivox Amplisuite veya Audibase bilgisayar uygulamalarına aktarılabilir.
Ergonomik Dizayn
Kullanıcı düşünülerek tasarlanan Model 116, net bir ekran paneline ve özel yazılım tuşu düzenine sahiptir. Bu da test konusuna tam olarak odaklanmayı sağlar ve işitme değerlendirmelerini tamamlamak için gereken süreyi azaltır.
Taşınabilirlik
Model 116 yalnızca 720gr ağırlığıyla seyahat etmesi gereken sağlık profesyonelleri için mükemmeldir. Ayrıca özel bir taşıma çantası ve tüm standart aksesuarlarla birlikte gelir. İsteğe bağlı pil ile çalışabilme özelliği ek esneklik sunar.
Standart
Opsiyonel