Amplivox Model 260

Taşınabilir Diagnostik Odyometre
Amplivox 260, hava iletimi (AC), kemik iletimi (BC), maskeleme işlevi ve konuşma testlerini içeren uygun maliyetli, taşınabilir ve güvenilir bir tanısal odyometredir. Kompakt yapısıyla Model 260, odyometrist ve odyologlar için ideal bir araçtır.
Konfigürasyon veya kurulum gerektirmeyen bir tasarıma sahip olan Model 260, minimum eğitim gerektirir. Ayrıca, anında ve zahmetsiz işitme kaybı teşhisi sağlayan özel bir tuş düzenine sahiptir.
Test Bataryası
Bu taşınabilir odyometre, hem tarama hem de tanısal odyometri için beklediğiniz her şeye sahiptir. Manuel hava ve kemik iletim testi ve diğer tanı testleri ile işitme uzmanları, işitme kaybı sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde belirleyebilir.
Serbest alan, kayıtlı ve canlı konuşma testi işlevi Stenger ve ABLB gibi klinik testler ile Model 260 kapsamlı ve ekonomik bir çözüm sunar.
Öne Çıkan Özellikler
Veri Yönetimi
Test sonuçları manuel olarak kaydedilebilir, isteğe bağlı taşınabilir yazıcı aracılığıyla yazdırılabilir ve/veya hem PDF hem de basılı kopya oluşturmak için Amplivox Amplisuite veya Audibase gibi bilgisayar uygulamalarına aktarılabilir.
Ergonomik Dizayn
Kullanıcı düşünülerek tasarlanan Model 260, net bir ekran paneline ve özel yazılım tuşu düzenine sahiptir, bu da test konusunda tam olarak odaklanmayı sağlar ve işitme değerlendirmelerini tamamlamak için gereken süreyi azaltır.
Standart
Opsiyonel