Amplivox Model 270+

Klinik Odyometre
Amplivox Model 270+ daha verimli bir test deneyimi için gelişmiş teknolojiye sahip güçlü iki kanallı odyometre cihazıdır. İşitme testi için gerekli tüm ölçümlerin yanı sıra konuşma odyometrisi ve serbest saha testi gibi gelişmiş testler dahildir.
SISI, Stenger, MLB, Bekesy, Master Hearing Aid (MHA), Hearing Loss Simulator (HLS) ve ton decay gibi özel testler de dahil edilmiştir. Bu da onu odyoloji alanında çalışan uzmanlar, odyologlar, odyometristler KBB uzmanları ve işitme cihazı uygulayıcıları için mükemmel bir seçim haline getirir.
Klinik Ölçümler
Bu taşınabilir odyometre, tanısal ve klinik odyometriden beklediğiniz her şeye sahiptir. Hava (Hughson Westlake ve Békésy) ve kemik iletimi için manuel ve otomatik testlerin yanı sıra, kullanıcıların işitme kaybı sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde belirlemesini sağlayan testler mevcuttur. Maskeleme asistanı maskelemenin hızlı ve güvenilir bir şekilde yapılabilmesi için klinisyene yardımcı olur.
Kaydedilmiş ve canlı konuşma testi ile, SRT ve SD skorları, daha hızlı işitme cihazı uyumu için en rahat eşik seviyesi (MCL) kolayca tanımlanabilir. Model 270+ ayrıca koklear ve retrokoklear işitme kaybı (örn. SISI, Tone Decay, ABLB) gibi işitme sorunlarının teşhisi için gerekli olan temel klinik testleri de içerir. İşitme Kaybı Simülatörü (HLS) ve İşitme Cihazı Simülatörü (MHA) gibi ek danışmanlık araçları, klinisyenin sınıfında lider hasta bakımı sağlamasına olanak tanır.
Öne Çıkan Özellikler
Destekleyici Tasarım
Bu taşınabilir dijital odyometre, hem tarama hem de tanı odyometrisinde beklediğiniz tüm gereksinimleri karşılar. Hava ve kemik iletimi için hem manuel hem de otomatik (Hughson-Westlake ve Bekesy) testler ve işitme kaybı sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde belirlemenize yardımcı testler mevcuttur.
Ergonomik dizayn
Üstün kaliteli döner kontroller, sessiz dokunmatik düğmeler ve seçilen kulağı temsil eden renkli ışıklı halka göstergeler dahil olmak üzere dikkatlice düşünülmüş bir düzen ile Model 270+, optimum el yerleşimi sağlarken test pozisyonuna sürekli bir genel bakış sağlar.
Veri Yönetimi
Dahili hafıza fonksiyonunun dahil edilmesiyle, test sonuçları hemen yazdırılabilir veya sağlanan Amplisuite yazılımı kullanılarak gelecekteki işlemler için kaydedilebilir. Amplisuite, spektrum/muz grafiği gibi faydalı danışmanlık sonuçlarını işleme ve yönetim için kolay sonuçların indirilmesine izin verir.
Odyometre ayrıca, olağanüstü iş akışı verimliliği için sonuçların ve verilerin sorunsuz aktarımını sağlayan Noah ve OtoAccess® gibi üçüncü taraf Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) sistemlerine tek tıklamayla entegrasyon sunar.
Maskeleme Asistanı
Odyometrik testlerde maskelemenin ne zaman ve hangi ses seviyesinde kullanılacağı her zaman kolay değildir. Model 270+'ın entegre maskeleme asistanı işlevi, operatöre ne zaman maskeleme seviyeleri uygulayacağını bildirirken aynı zamanda uyaranın şiddetini ideal, düşük veya yüksek olarak değerlendirir. Bu tamamen doğru bir ölçüm sağlar.
Standart
Opsiyonel