Amplivox Model 270

Tanısal Odyometre
Amplivox 270 tanısal odyoloji merkezleri ve işitme merkezleri için kapsamlı ölçümler sağlayan iki kanallı bir tanısal odyometredir. Ergonomik tasarım ve mantıksal tuş düzeni sayesinde işitme testleri hızlı ve verimli bir şekilde gerçekleştirilebilir.
Hava iletimi (AC), kemik iletimi (BC) ve konuşma testleri ve birçok tanısal test bataryasına sahip olan Model 270, bir hastanede, klinikte veya işitme merkezinde çalışan odyoloji uzmanları ve işitme sağlığı uzmanları için idealdir.
Test Bataryası
Amplivox Model 270 hem tarama hem de tanı odyometrisi için ihtiyacınız olan hemen her şeye sahiptir.
Manuel hava ve kemik iletim testi ile klinisyenler, işitme kaybı sorunlarını hızlı ve verimli bir şekilde belirleyebilir. Kaydedilmiş ve canlı konuşma testi ile SRT ve SDT puanı, en rahat eşik seviyesinde (MCL) ve tedirgin edici ses seviyesi (UCL) kolayca tanımlanabilir. Model 270 ayrıca Stenger, ABLB ve SISI gibi klinik testleri de içerir.
Öne Çıkan Özellikler
Destekleyici Tasarım
Model 270, optimum görüş açısında net ve hassas bir ekrana, çok mantıklı bir tuş düzenine ve dayanıklı tasarıma sahip olmanın avantajlarından yararlanır. Klinisyenler, test sürelerini azaltmak için fonksiyonlara hızlı ve kolay bir şekilde erişebilir. Sessiz döner kontrollerin eklenmesi, daha doğru sonuçlar için gürültü seviyelerinin en aza indirilmesine de yardımcı olur.
Veri Yönetimi
Dahili hafıza fonksiyonunun dahil edilmesiyle, test sonuçları hemen yazdırılabilir veya sağlanan Amplisuite yazılımı kullanılarak gelecekteki işlemler için kaydedilebilir. Odyometre ayrıca Noah ve OtoAccess® gibi üçüncü taraf Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) sistemlerine tek tıklamayla entegrasyon sunar. Bu, olağanüstü iş akışı verimliliği için sonuçların ve verilerin sorunsuz aktarımını sağlar.
Standart
Opsiyonel