Amplivox Otowave 302 ve 302+

Klinik timpanometreler
Amplivox 302 serisi yeni doğanlar dahil tüm yaş grupları için hızlı ve doğru orta kulak ölçümleri sağlayan tanısal timpanometrelerdir. Odyoloji uzmanları KBB uzmanları için ideal ölçümler sunar.
Otowave 302, tüm yaşları değerlendirmek ve en yaygın orta kulak patolojilerini belirlemek için mükemmel bir test dizisi içerir. Otowave 302+, yetişkin, çocuk ve yenidoğan dahil hasta profillerini için ek özellikler ile hızlı ve erişilebilir test ayarları sunar.
Yalnızca 760gr ağırlığındaki kompakt ve zarif tasarım, eksiksiz taşınabilirlik sağlayarak Otowave 302 ve 302+'yı mobil kullanım ve alanın önemli olduğu klinik ortamlar için ideal hale getirir.
VERİ YÖNETİMİ
Dahili hafıza fonksiyonunun ek avantajıyla, test sonuçları hemen yazdırılabilir veya sağlanan Amplisuite yazılımı kullanılarak gelecekteki işlemler için kaydedilebilir. Timpanometre ayrıca Noah, Auditbase ve OtoAccess® gibi üçüncü taraf Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) sistemlerine tek tıklamayla entegrasyon sunar. Bu, olağanüstü iş akışı verimliliği için sonuçların ve verilerin sorunsuz aktarımını sağlar.
Öne Çıkan Özellikler
Veri Yönetimi
Dahili hafıza fonksiyonunun ek avantajıyla, test sonuçları hemen yazdırılabilir veya sağlanan Amplisuite yazılımı kullanılarak gelecekteki işlemler için kaydedilebilir. Timpanometre ayrıca Auditbase, Noah ve OtoAccess® gibi üçüncü taraf Elektronik Tıbbi Kayıt (EMR) sistemlerine tek tıklamayla entegrasyon sunar. Bu, olağanüstü iş akışı verimliliği için sonuçların ve verilerin sorunsuz aktarımını sağlar.
Kapsamlı Testler
Otowave 302, 226Hz timpanometri, ipsilateral ve kontralateral refleks testi dahil olmak üzere en yaygın orta kulak patolojilerini tanımlamak için mükemmel bir dizi test içerir.
Otowave 302+, kullanıcı tarafından tanımlanabilen kapsamlı işlevselliğe sahiptir:
Yetişkinler, çocuklar ve yeni doğanlar için üç profil ve ayrıca kullanıcı gereksinimlerine göre üç ek özelleştirilebilir profil vardır.
Versiyonlar
Amplivox Otowave 102 El Tipi Timpanometre
Amplivox Otowave 102-4 El Tipi Timpanometre
Amplivox Otowave 102C El Tipi Timpanometre
Standart
Opsiyonel